Natural on top

Natura ma moc! We wnętrzach króluje z pełną swobodą i lekkością. Naturalne barwy, są również kluczem w budowaniu przyjemnej i przytulnej atmosfery we wnętrzu. Kolory ziemi, szarości, antracytu, barwy jasnego drewna, zgaszona zieleń i towarzystwo bieli sprawia, że takim wnętrzom nie brakuje klasy, ale również uniwersalności, a co ta tym idzie ponadczasowości. 


Dzisiajszy projekt taki właśnie jest. Stworzony na podstawie połączenia neutralnych barw, ma w sobie coś kojącego i zachęcającego do spędzenia w nim troszkę więcej czasu.


/KONCEPCJA/
  

Mieszkanie miało być funkcjonalne, przystosowane do dłuższego, ale tymczasowego pobytu właścicieli w stolicy. Układ zaproponowany przez dewelopera był poprawny, więc nie było konieczności wprowadzania zmian lokatorskich. Dwa oddzielne pokoje, salon z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze i łazienka dają komfort codziennego użytkowania.


/WYZWANIA/
 

Układ mieszkania, który zawiera ściany pod kątem mniejszym niż 90 stopni, zawsze sprawie więcej problemów. Zazwyczaj takie przestrzenie są trudniejsze do zaaranżowania. W przypadku tego mieszkania, ściana przy kuchni i salonie jest pod kątem, łazienka również w swoim układzie ma kąt ostry. Wyzwaniem było zagospodarowanie przestrzeni w taki sposób, aby skośne ściany były jak najbardziej funkcjonalne i jak najmniej uciążliwe.


/EFEKT/

Sięgnęliśmy po naturalne materiały. Dzięki temu wnętrze kusi przede wszystkim wyjątkowym klimat, jaki niosą ze sobą drewno, kamień i szkło. To nie tylko gustowne, ale także bezpieczne rozwiązanie – materiały naturalne doskonale wpisują się właściwie w każdy styl i kolorystykę. Tak lubiana szarość daje o sobie znać w łazience i kuchni. Połączenie faktur drewna i betonu z oszczędnymi formami wyposażenia, pozwoliło stworzyć wnętrze przytulne i gotowe do zamieszkania.

 

ZOBACZCIE WSZYSTKIE NASZE REALIZACJE NA WWW.DECOROOM.EU 

Galeria zdjęć

Podobne wpisy

Instagram

archiwum