Butelkowa zieleń nową szarością?

Chociaż dalej szarość jest jednym z bardziej lubianych kolorów we wnętrzach, a jego popularność utrzymuje się nieustannie przez kilka dobrych sezonów, chcemy jasno zakomunikować… znaleźliśmy dla niego godne zastępstwo! Jest to butelkowa zieleń, która swoją głębią koloru hipnotyzuje i nie daje od siebie oderwać wzroku. Zobaczmy co ma nam do zaproponowania we wnętrzu….

Szlachetna, szmaragdowa zieleń to kolor, który doskonale sprawdza się jako barwa dodatków do wnętrz, ale również jako kolor bazowy, w salonie, sypialni czy łazience. Farba na ścianie, tapeta lub płytki w tym kolorze będą doskonała dominanta we wnętrzu.

Pomysłem na stylizację wnętrza z butelkową zielenią w roli głównej jest połączenie jej z ponadczasowym złotem. Wnętrze w tym wydaniu prezentuje się bardzo stylowo i efektownie, to niewymuszona elegancja i nowoczesna wersja luksusu.

Doskonale prezentuje się również jako dodatki. W salonie czy sypialni, butelkową zieleń najłatwiej wprowadzić za pomocą tkanin (poduszki, zasłony, pledy), ale też tapicerek na miękkich meblach. Warto również rozejrzeć się za dywanem, albo tapetą w tym odcieniu. Pamiętajcie jednak o umiarze, ponieważ zbyt duża ilość zieleni może niepotrzebnie przytłumić wnętrze.

Wbrew pozorom, butelkowa zieleń to kolor, który lubi różnorakie towarzystwo. biel, szarość, czerń oraz bardziej intensywne kolory, takie jak: żółty czy fiolet.

 

Źródło zdjęć: www.designlovefest.com/bythornam.com/www.redonline.stfi.re/www.mcgeeandco.com/www.sfmeble.pl/www.4home.pl

Galeria zdjęć

Podobne wpisy

Instagram

archiwum